Zasady korzystania z Forum internetowego - regulamin forum.1. Użytkownik publikuje swoje przemyślenia (posty) wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy Forum forumcafe.pl nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

2. Administracja Forum forumcafe.pl nie przekazują informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych i marketingowych. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu forumcafe.pl postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu forumcafe.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

6. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych.

7. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić.

8. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

9. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane.

10. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił.

11. Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia) jest zabronione.

12. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu.

13. Jeżeli tworzysz nowy wątek sprawdź czy taki sam już nie istnieje.

14. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione, z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum internetowego forumcafe.pl.

15. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.

16. Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów.

17. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (przydatna może się okazać wyszukiwarka, w menu Forum opcja „szukaj”).

18. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane.

19. Administracja zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.